Olejové barvy Umton

Mistrovské olejové barvy tuzemské výroby jsou určeny pro profesionální malíře.
Umton barvy jsou  vyrobeny z prvotřídních, jemně mletých pigmentů, jejichž chemické složení je naprosto spolehlivé, bez nežádoucích příměsí, a jsou dokonale odolné vůči agresivitě prostředí. Pigmenty pocházejí od tradičních evropských firem a zaručují požadovanou světlostálost tak, aby mistrovská díla zůstala zachována po staletí. Světlostálost barvy, kterou udává použitý pigment, je označena na každé tubě barvy hvězdičkami. (Nejvyšší světlostálost – 3 hvězdičky, nejnižší 1 hvězdička)

Chemické složení pigmentů je uvedeno na etiketách jednotlivých barev.
Speciální pozitivní vlastnost barvám UMTON dodává stabilizátor, který se do těchto barev v nepatrném množství přidává. Je vyráběn z jakostních přírodních surovin a v barvě působí jako neutralizátor, prodlužuje její trvanlivost při zachování nezměněné prvotřídní kvality po desítky let.

Okamžitým pozitivním efektem používaného stabilizátoru je zlepšení konzistence barvy, která je hladce máslovitá, avšak je „krátká“. Tento stabilizátor je specialitou a tajemstvím českého výrobce. Výrobce plně ručí za používané olejové barvy pro mistrovská díla a dává na ně záruku 99 let.

Showing 1–25 products from 177 products

Zjednodušte si hledání pomocí filtrů
Filtr produktů Zobrazuje se 1 - 25 z 177 výsledků
Množství
Objem
Odstín
Stupeň kryvosti