OBCHOD S VÝTVARNÝMI POTŘEBAMI

Firma Krámek pro tvořivé U Bílé paní nabízí čtrnáctiletou tradici v prodeji výtvarných potřeb pro nepřeberné kreativní techniky od hoby až po profi uměleckou. To vše v příjemném přátelském prostředí s osobním přístupem.

Původní krámek vznikl v Berouně, následovalo otevření obchodu v Rakovníku. V roce 2014 jsme otevřely prodejnu v Plzni, nyní sídlící v Palackého ulici 7 a v roce 2016 jsme převzali obchod pod původním názvem Market-Art sídlící v ulici Václavská 12 v Praze.

V našem sortimentu můžete najít více jak tisíc položek výtvarných materiálů.

Přejeme našim zákazníkům krásné prožití letních prázdnin a chceme upozornit na spoustu novinek, které jsme pro Vás připravili k odběru v našich prodejnách. 

Tipy na letní tvoření s dětmi: …….. nejen na tábory si můžete u nás zakoupit vše například pro:

Indiány……peříčka na čelenku, dřevěných korálků různých velikostí a barev, kožené řemínky a zbytky kůží a samozřejmě barvy na obličej

Piráty…….. papírové pirátské masky, pirátské přívěsky, barvy na textil, filc na metráž, razítka a šablony

dále pak tvoření z korálků a různých dřevěných mořských přízdob, malování na textil nebo razítkování

DÁRKOVÉ POUKAZY jsou k dispozici celý rok.

Vítejte v našem internetovém obchodě výtvarných potřeb s nepřeberným množstvím materiálů pro výtvarné techniky a kreativní tvorbu.

Bohužel není v našich silách ukázat v našem e-shopu veškerý hlavně sezónní sortiment a proto Vás zveme na návštěvu do našich obchůdků, vybrat zboží, odpočinout si  od běžného života, odreagovat se a najít třeba i nové přátele se stejným zaměřením.

Naše obchody najedete v Praze, Plzni a Rakovníku.

Těšíme se na Vás!